KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI İRTİBAT 0536 642 45 98 - 0216 471 46 48 - 0535 333 67 40

KREDİ KARTINA 12 TAKSİT

ÜCRETSİZ NAKLİYE

Sektörel Bilgiler

Koltukçuluk Hakkında Sektörel Bilgiler

 

ÜRETİCİ FİRMADAN KOLTUK MODELLERİ

Koltuk Modellerindeki satışlarımız Mobilya mağazalarına ve AVM’ lere toptan olmakla birlikte tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 12 ay taksit imkanı ile perakende de siz değerli müşterilere hizmet sunmaktayız..

Candan  Koltuk İmalatı olarak, bünyemizde olan Modoko koltuk takımları , Masko koltuk takımları, klasik koltuk takımları, modern koltuk takımları, köşe koltuk takımları, puf modelleri, kapitöne koltuklar , yataklı koltuk takımları, bazalı koltuk takımları ve tv ünitelerinde üretimin her aşaması kendi bünyemizde yapılmaktadır. Bu nedenle sizlere daha uygun ödeme koşulları sunabiliyoruz. Koltuk Takımları üretiminde , iskelet yapımından kumaş döşenmesine kadar her safhada kaliteyi görebilirsiniz. Resimlerde de görmüş olduğunuz köşe koltuk takımları , klasik koltuk takımları, modern koltuk takımları, yataklı koltuk, bazalı koltuk, deri koltuk, Modoko ve Masko menşeli koltukların tamamını teşhir magazamızda görme imkanınız var. Dilerseniz kumaş kartelamızdan beğendiğiniz koltuğu farklı bir renk ve desende kumaş ile üretim talebinde bulunabilirsiniz.

Koltuk takımı imalat ve satış sektöründe Candan Koltuk olarak aracı olmadan üreticiden tüketiciye sloganı ile kaliteden ödün vermeden uygun ödeme koşulları ve cazip fiyatlar ile sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz.Masaj Salonu Sitemizden veya teşhir salonumuzdan beğeneceğiniz tüm Modoko koltuk köşe takımları, Masko koltuk takımları, klasik koltuk takımları, modern koltuk takımları köşe koltuk takımları , puf modelleri, kapitöne koltuklar , yataklı koltuktakımları, bazalı koltuk takımları modellerinde farklı renk ve desende kumaş ile üretim talebinde bulunabilirsiniz, ayrıca özel ölçüde üretim talebide yapabilirsiz.

Merkezimizin Ataşehirde Modoko' ya 1 km mesafede bulunmaktadır İstanbul’un her bölgesine ücretsiz keşif ve nakliye hizmetimi vermekteyiz.

Koltuk İmalatında kullanılan malzemelerin tamamı, lastik kolonlardan kullanılan süngere kadar birinci sınıftır. Kullanılan malzemenin kaliteli olması ürününüzün uzun yıllar yıpranmadan ve canlı olarak kalmasını sağlayacaktır.

Candan Koltuk olarak siz müşterilerimize ödeme konusunda da esnek imkanlar sunmaktayız. Tüm kredi kartlarına  12 aya kadar taksit imkanımız vardır.

köşe koltuk takımları imalattan halka satış koltuk takımları köşe takımları tv üniteleri değişik model ve çeşitlerimizi görmek için showromlarımıza buyurun

Prefabrik Duşakabin

 

köşe koltuk takımı d-013 köşe koltuk takımı d-014 köşe koltuk takımı d-015
Fiyat 2100 TL
Fiyat 1700 TL
Fiyat 2100 TL
köşe koltuk takımı d-016
köşe koltuk takımı d-017
köşe koltuk takımı d-018
Fiyat 1700 TL
Fiyat 1850 TL
Fiyat 3500 TL
köşe koltuk takımı d-019
köşe koltuk takımı d-020
köşe koltuk takımı d-021
Fiyat 1900 TL
Fiyat 2000 TL
Fiyat 2400 TL
köşe koltuk takımı d-022
köşe koltuk takımı d-023
köşe koltuk takımı d-024
Fiyat Bilgisi İçin Bize Ulaşın
Fiyat 1950 TL
Fiyat 1900 TL

Sayfa 1 - 2 - 3 - 4 >>